Reklamacje i Zwroty

REKLAMACJE I ZWROTY

REKLAMACJE

1. Uszkodzenie przesyłki: 
Odbierając przesyłkę prosimy ją sprawdzić przy kurierze. W przypadku uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody i przesłać go nam na e-mail: reklamacje@fancywall.pl wraz z numerem zamówienia.
Protokół szkody jest podstawą reklamacji dot. uszkodzenia przesyłki. Reklamacje bez tego dokumentu nie będą rozpatrywane.
Kurier ma obowiązek poczekać na sprawdzenie przesyłki. 
W ciągu 14 dni wyślemy nowy produkt. 
W przypadku wykrycia uszkodzenia opakowania po wyjściu kuriera, a co za tym idzie nie spisania "protokołu szkody" w momencie odbioru przesyłki niestety "uszkodzenie przesyłki" ani "reklamacja" nie zostanie uznane.
2. Reklamacja produktu.
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzono wady dotyczące:
- złego rozmiar
- złego materiał
- nieprawidłowego kadru
- braku części składowych zamówienia
należy się z nami skontaktować wysysłając e-mail na adres: reklamacje@fancywall.pl w którym proszę podać następujące informacje:
- numer zamówienia
- dane osoby zamawiającej
- zdjęcia reklamowanego produktu wraz z opisem.
Po otrzymaniu powyższym informacji wyślemy kuriera po odbiór produktu.
Reklamacji podlegają produkty, w stanie w jakim zostały dostarczone. W przypadku odkrycia wad technicznych produktu po jego montażu, reklamacja nie zostanie uznana.
WAŻNE:
W przypadku fototapet, naklejek i obrazów do wad technicznych nie zaliczają się różnice kolorów z uwagi na różnice w odwzorowaniu kolorów przez monitory komputerowe, a także uszkodzenia, wynikłe ze sposobu użytkowania. Do rozpatrzenia reklamacji wymagany jest dowód zakupu wydany Rekloart Agnieszka Domańska, a w opakowaniu, zawierającym reklamowany produkt, muszą znaleźć się wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego będące częścią zestawu.
UWAGA: 
Należy pamiętać, że kupujący ma obowiązek odesłania towaru niespełniającego oczekiwań w stanie nienaruszonym. Warunkiem uznania reklamacji jest otrzymanie przez FANCYWALL.PL produktu bez uszkodzeń mechanicznych czy też innych śladów użytkowania przez klienta. Reklamacja fototapet, naklejek może być uwzględniona tylko i wyłącznie wtedy kiedy klient zgłosił swoje roszczenia przed przyklejeniem jej na ścianie.
Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych.

ZWROTY

Sprzedawane w Fancywall obrazy na płótnie, fototapety, naklejki oraz plakaty dla których Klient wybiera materiał, zdjęcie, ramę są produktem na zamówienie. Produkt jest wykonywany od podstaw według specyfikacji Klienta. Zamówiony przez Klienta produkt jest skonfigurowany na podstawie indywidualnego i szczegółowego zamówienia, dlatego też, na podstawie art. 38 pkt 3 Ustawy o prawach konsumenta, Kupującemu nie przysługuje w tych przypadkach uprawnienie do odstąpienie od umowy, bez podania przyczyny. Produktem na zamówienie jest również modyfikowanie przez Klienta zaproponowanego przez Sprzedawcę gotowego wzoru (projektu) obrazu na płótnie lub fototapety.

Zwrotu na podstawie Ustawy o prawach konsumentach można dokonać w przypadku zakupu naklejki cytatu (gotowy wzór). W takim przypadku należy wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres e-mail: zwroty@fancywall.pl . Sprzedający niezwłocznie potwierdzi otrzymanie oświadczenia Klienta, wysyłając wiadomość drogą elektroniczną na adres e-mail Klienta. Nieużywany oraz nieuszkodzony towar należy odesłać w przeciągu 14 dni kalendarzowych od dnia odstąpienia od umowy i zostanie on przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki Fancywall ma zwrócić zapłatę oraz paragon. Fancywall.pl w ciągu 7 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania Klient zostaje powiadomiony mailowo. W przypadku wystawienia faktury Klient dostaje fakturę korygującą którą należy potwierdzić. Po potwierdzeniu Fancywall dokona zwrotu pieniędzy na wskazany rachunek bankowy w ciągu 14 dni roboczych.
Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego.


Dołącz do newslettera Podaj adres e-mail aby się zapisać

Copyright © Wszelkie prawa zastrzezone fancywall.pl, ul. Słowików 20/5, 41-940 Piekary Śląskie, woj. śląskie, NIP: 6412120461