Najlepsze produkty do pielęgnacji włosów. Musisz je wypróbować!

0
Share

Twoje włosy wymagają dogłębnej regeneracji? Chcesz, aby były mocniejsze i mniej wypadały? A może zależy ci na ograniczeniu ich przetłuszczania? Te kosmetyki do pielęgnacji włosów mogą rozwiązać wiele problemów!

Delikatne szampony bez SLS
Większość szamponów dostępnych na sklepowych półkach zawiera SLS, czyli Sodium Lauryl Sulfate. To silny detergent, który mocno oczyszcza, ale może także pogorszyć kondycję włosów, powodując ich nadmierne przesuszenie, trudności z rozczesywaniem, puszenie się.

Rozwiązanie to szampony bez SLS, które zawierają delikatne detergenty. Systematyczne używanie takich kosmetyków pomaga w regeneracji włosów i nadaje im piękniejszy wygląd.

Keratynowe odżywki i maski do włosów
Keratyna jest składnikiem budulcowym włosów. Również wchodzi ona w skład kosmetyków jak odżywki czy maski.

Zawierające keratynę produkty odbudowują włosy i powodują, że są widocznie wzmocnione, miękkie, błyszczące. To ratunek dla suchych, zniszczonych pasm, które poddawane były zabiegom chemicznym.

Pielęgnacyjne olejki do włosów
Olejki do włosów to jeden z ostatnich hitów. To naturalne kosmetyki, które mogą zastąpić maski do włosów. Nakładane przed umyciem lub nawet na całą noc intensywnie regenerują włosy i nadają im piękny wygląd.

W sklepach można znaleźć mnóstwo olejków – kokosowy, awokado, jojoba, z kiełków pszenicy, rycynowy. Dla najlepszego efektu warto dopasować je do porowatości włosów.

Peeling do skóry głowy
To jedna z nowości na rynku kosmetyków do włosów. Peeling do skóry głowy to produkt, którego zadaniem jest dokładne oczyszczanie skalpu z zanieczyszczeń.

Stosowanie peelingów do skóry głowy redukuje przetłuszczanie włosów, zmniejsza ich wypadanie, powoduje, że nabierają objętości, a cebulki włosowe są lepiej zaopatrywane w ważne substancje odżywcze.

Ziołowe wcierki do włosów
Te kosmetyki do włosów zawierają zestaw ziołowych składników aktywnych, które działają jak intensywna odżywka dla skóry głowy i włosów.

Ziołowe wcierki normalizują pracę gruczołów łojowych, dlatego kosmyki przetłuszczają się wolniej, wzmacniają włosy, zapobiegają wypadaniu i pobudzają ich wzrost.

Related Posts
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *